dec
15
za
1e turncompetitie – dames turnen @ Assen
dec 15 @ 08:44 – dec 16 @ 09:44

3e divisie: Esther, Marieke, Daphne, Margriet, Jennefer, Lotte, Nanette, Ysaline, Marigona, Hannah, Franca, Renee

Ongeveer 2 weken van te voren kunnen we meer melden over het programma, de indeling en de tijden.

 

jan
12
za
2e competitie – dames turnen @ nog niet bekend
jan 12 @ 08:41 – 09:41

1e en 2e divisie: Evelien & Aïscha

Ongeveer 2 weken van te voren kunnen we meer melden over het programma, de indeling en de tijden.

jan
19
za
1e plaatsing wedstrijd Noord – heren turnen @ Turnhal Joure
jan 19 hele dag

1e, 2e, 3e, 4e, 5e en 6e divisie talent div Benjamin

Verder info volgt

Ongeveer 2 weken van te voren kunnen we meer melden over het programma, de indeling en de tijden.

1e voorwedstrijd – dames turnen @ Uithuizen
jan 19 hele dag

3e divisie: Esther, Marieke, Daphne, Margriet, Jennefer, Lotte, Nanette, Ysaline, Marigona, Hannah, Franca, Renee, Nynke
4e divisie: Sanne, Renske, Silke, Anouk, Meinou, Vera

NTSA: Sofia Kavatsuyk, Evelien Wiersema, Isa Kaihatu en Dasha Stellema

Ongeveer 2 weken van te voren kunnen we meer melden over het programma, de indeling en de tijden.

jan
26
za
1e districtswedstrijd Ritmisch Gymnastiek @ volgt
jan 26 hele dag

Meer informatie volgt z.s.m.

Ongeveer 2 weken van te voren kunnen we meer melden over het programma, de indeling en de tijden.

1e plaatsings wedstrijd Groningen/ Drenthe – heren turnen @ Beilen
jan 26 hele dag

niveau 17-21

verdere info volgt

Ongeveer 2 weken van te voren kunnen we meer melden over het programma, de indeling en de tijden.

Onderlinge wedstrijd damesturnen @ Sporthal de Timp
jan 26 hele dag

Hallo allemaal,

Ook dit seizoen organiseren wij weer samen met andere verenigingen een
onderlinge wedstrijd voor de A en B selectie.
De wedstrijd zal plaatsvinden op zaterdag 26 januari in de turnhal van
Sporthal de Timp te Assen.

Wij gaan er vanuit dat iedereen aan deze wedstrijd deelneemt. Mocht
je/je dochter echt niet kunnen dan ontvang ik graag voor 1 december een
afmelding.

Met vriendelijke groet,

Laila Kranenborg
KV Groningen

feb
2
za
1e voorwedstrijd dames turnen NTS C @ middelstum
feb 2 @ 12:05 – 13:05

Puck Woltman, Maureen Nanninga, Kira van Haarlem, Nalani Sahertian,
Sofie Apotheker, Amy-Lynn Nout, Lynn Itoe, Lynn Langedijk, Soraya
Goelamhaider, Anne Spuij, Rosalinde Admiraal, Isabel Ax en Emy Zoe
Tuinstra

De tijden zullen ongeveer twee week voor de wedstrijddatum bekend worden
gemaakt. De KNGU zal deze publiceren op www.noord.kngu.nl.

feb
9
za
2e plaatsing wedstrijd noord – heren wedstrijd @ Turnhal Europark Groningen
feb 9 hele dag

1e, 2e, 3e, 4e, 5e en 6e divise talent div Benjamin

verdere info volgt

Ongeveer 2 weken van te voren kunnen we meer melden over het programma, de indeling en de tijden.

 

2e turncompetitie – dames turnen @ nog niet bekend
feb 9 @ 08:47 – feb 10 @ 09:47

3e divisie: Esther, Marieke, Daphne, Margriet, Jennefer, Lotte, Nanette, Ysaline, Marigona, Hannah, Franca, Renee

Ongeveer 2 weken van te voren kunnen we meer melden over het programma, de indeling en de tijden.