mei
11
za
Landelijk 4e divisie finale – heren turnen @ nog niet bekend
mei 11 hele dag

verdere info volgt

Ongeveer 2 weken van te voren kunnen we meer melden over het programma, de indeling en de tijden.

PK – damesturnen @ Sporthal De Mencke
mei 11 hele dag

Indien geplaatst

4e divisie: Sanne, Renske, Silke, Anouk, Meinou, Vera
NTSA: Sofia Kavatsuyk, Evelien Wiersema, Isa Kaihatu en Dasha Stellema

NTSB: Andrea Leegsma, Ilse de Weert, Alisa Hazekamp, Emma Lunenborg, Eveline
Vemer, Karlijn Wiersema, Olivia van Tol, Loliesa van Es, Lotte Woltman,
Dzjamilia Felida, Lynn van der Kam, Christine Kornaat, Jonna Talens,
Lieke Schaapman, Marit Staats, Mirret Oude Aarninkhof, Luna Staelens,
Loes Sanders, Robin van de Haar, Noor van Hofslot en Dagmar Boer

Tirza Penninga en Bethel van Kammen:

NTSC: Puck Woltman, Maureen Nanninga, Kira van Haarlem, Nalani Sahertian,
Sofie Apotheker, Amy-Lynn Nout, Lynn Itoe, Lynn Langedijk, Soraya
Goelamhaider, Anne Spuij, Rosalinde Admiraal, Isabel Ax en Emy Zoe
Tuinstra

 

De tijden zullen ongeveer twee week voor de wedstrijddatum bekend worden
gemaakt. De KNGU zal deze publiceren op www.noord.kngu.nl.

 

mei
18
za
Toestelfinales – dames turnen @ Turnhal Europark Groningen
mei 18 hele dag

Indien geplaatst:

3e divisie: Esther, Marieke, Daphne, Margriet, Jennefer, Lotte, Nanette, Ysaline, Marigona, Hannah, Franca, Renee
4e divisie: Sanne, Renske, Silke, Anouk, Meinou, Vera
NTSA: Sofia Kavatsuyk, Evelien Wiersema, Isa Kaihatu en Dasha Stellema
NTSB: Andrea Leegsma, Ilse de Weert, Alisa Hazekamp, Emma Lunenborg, Eveline
Vemer, Karlijn Wiersema, Olivia van Tol, Loliesa van Es, Lotte Woltman,
Dzjamilia Felida, Lynn van der Kam, Christine Kornaat, Jonna Talens,
Lieke Schaapman, Marit Staats, Mirret Oude Aarninkhof, Luna Staelens,
Loes Sanders, Robin van de Haar, Noor van Hofslot en Dagmar Boer

Tirza Penninga en Bethel van Kammen:

 

Ongeveer 2 weken van te voren kunnen we meer melden over het programma, de indeling en de tijden.

mei
25
za
Bondskampioenschappen – heren turnen @ nog niet bekend
mei 25 hele dag

verdere info volgt

Ongeveer 2 weken van te voren kunnen we meer melden over het programma, de indeling en de tijden.

jun
15
za
Clubteam – heren turnen @ Harkema
jun 15 hele dag

verdere info volgt

Ongeveer 2 weken van te voren kunnen we meer melden over het programma, de indeling en de tijden.

Toestelfinale – herenturnen @ Harkema
jun 15 hele dag

verdere info volgt

Ongeveer 2 weken van te voren kunnen we meer melden over het programma, de indeling en de tijden.

jun
22
za
Nederlandse Kampioenschappen – heren turnen @ Ahoy Rotterdam
jun 22 hele dag

verdere info volgt

Ongeveer 2 weken van te voren kunnen we meer melden over het programma, de indeling en de tijden.

jun
29
za
Toestelfinales – dames turnen @ Vries
jun 29 hele dag

1e en 2e divisie: Evelien & Aïscha

Ongeveer 2 weken van te voren kunnen we meer melden over het programma, de indeling en de tijden.