mrt
2
za
1e voorwedstrijd damesturnen @ Turnhal Europark Groningen
mrt 2 @ 12:04 – 13:04

Hallo,
Bijgevoegd het programma voor de eerst NTS-B wedstrijd op 2 maart in
Groningen.

Wedstrijd 3:
Jeugd 2 F Tirza Penninga
12.00 aanwezig
12:30 warming-up
12:45 wedstrijd
14:45 einde wedstrijd

Wedstrijd 4:
Senior E: Bethel van Kammen
14.30 aanwezig
15.00 warming up
15.15 start wedstrijd
16.35 einde wedstrijd

Kleding:
Wedstrijdpakje met effen zwarte sokken.
Trainingspak K&V
Ouders worden vriendelijk verzocht om plaats te nemen op de tribune, de
turnsters mogen een afsluitbare fles/bidon meenemen de zaal in en evt.
wat te eten.

Nieuw dit seizoen: bij alle wedstrijden dit seizoen worden er
entreegelden geheven. Dit zal €2 per persoon zijn, kinderen onder de 12
jaar zijn gratis.
Voor programma en uitslagen  www.noord.kngu.nl

groeten Tanja Mantel

mrt
9
za
1e voorwedstrijd dames turnen NTS B @ Sporthal de Boshal
mrt 9 hele dag

Hallo,

Bijgevoegd het programma voor de eerste NTS-B wedstrijd op zaterdag 9
maart te Loppersum.

Wedstrijd 1:
Pupil 1 D1: Andrea Leegsma, Ilse de Weert
Pupil 2 D1: Alisa Hazekamp, Emma Lunenborg, Eveline Vemer, Karlijn
Wiersema
Senior E: Robin van de Haar, Noor van Hofslot, Anouk Veldhuis
8.45 aanwezig
9.00 uur warming up
9.15 uur start wedstrijd
10.55 uur einde wedstrijd

Wedstrijd 2:
jeugd 1 D2: Loliesa van Es, Lotte Woltman, Dzjamilia Felida, Floor
Vermanen
Junior F: Marit Staats, Mirret Oude Aarnikhof, Luna Staelens, Loes
Sanders
10.40 aanwezig
11.10 uur warming up
11.25 uur start wedstrijd
12.30 uur einde wedstrijd

Wedstrijd 3:
Jeugd 2 G: Christine Kornaat, Jonna Talens, Lieke Schaapman
12.30 aanwezig
13.00 uur warming up
13.15 uur start wedstrijd
14.30 uur einde wedstrijd

Wedstrijd 4:
Jeugd 1 D1: Olivia van Tol
Jeugd 2 F: Lynn van der Kam
14.15 aanwezig
14.45 uur warming up
15.00 uur start wedstrijd
16.05 uur einde wedstrijd

Kleding:
Wedstrijdpakje met effen zwarte sokken.
Trainingspak K&V
Ouders worden vriendelijk verzocht om plaats te nemen op de tribune, de
turnsters mogen een afsluitbare fles/bidon meenemen de zaal in en evt.
wat te eten.

Nieuw dit seizoen: bij alle wedstrijden dit seizoen worden er
entreegelden geheven. Dit zal €2 per persoon zijn, kinderen onder de 12
jaar zijn gratis.

groeten Tanja Mantel

mrt
16
za
2e voorwedstrijd – dames turnen @ Turnhal Europark Groningen
mrt 16 hele dag

3e divisie: Esther, Marieke, Daphne, Margriet, Jennefer, Lotte, Nanette, Ysaline, Marigona, Hannah, Franca, Renee, Nynke
4e divisie: Sanne, Renske, Silke, Anouk, Meinou, Vera

NTSA: Sofia Kavatsuyk, Evelien Wiersema, Isa Kaihatu en Dasha Stellema

Ongeveer 2 weken van te voren kunnen we meer melden over het programma, de indeling en de tijden.

mrt
23
za
2e voorwedstrijd @ Stadskanaal
mrt 23 @ 12:06 – 13:06

Puck Woltman, Maureen Nanninga, Kira van Haarlem, Nalani Sahertian,
Sofie Apotheker, Amy-Lynn Nout, Lynn Itoe, Lynn Langedijk, Soraya
Goelamhaider, Anne Spuij, Rosalinde Admiraal, Isabel Ax en Emy Zoe
Tuinstra

De tijden zullen ongeveer twee week voor de wedstrijddatum bekend worden
gemaakt. De KNGU zal deze publiceren op www.noord.kngu.nl.

mrt
30
za
PK – dames turnen @ Heerenveen
mrt 30 hele dag

1e en 2e divisie: Evelien & Aïscha

Ongeveer 2 weken van te voren kunnen we meer melden over het programma, de indeling en de tijden.

apr
13
za
2e voorwedstrijd @ Uithuizen
apr 13 hele dag

Tirza Penninga en Bethel van Kammen:

De tijden zullen ongeveer twee week voor de wedstrijddatum bekend worden
gemaakt. De KNGU zal deze publiceren op www.noord.kngu.nl.

apr
14
zo
2e voorwedstrijd dames turnen NTS B @ Uithuizen
apr 14 hele dag

Andrea Leegsma, Ilse de Weert, Alisa Hazekamp, Emma Lunenborg, Eveline
Vemer, Karlijn Wiersema, Olivia van Tol, Loliesa van Es, Lotte Woltman,
Dzjamilia Felida, Lynn van der Kam, Christine Kornaat, Jonna Talens,
Lieke Schaapman, Marit Staats, Mirret Oude Aarninkhof, Luna Staelens,
Loes Sanders, Robin van de Haar, Noor van Hofslot en Dagmar Boer

De tijden zullen ongeveer twee week voor de wedstrijddatum bekend worden
gemaakt. De KNGU zal deze publiceren op www.noord.kngu.nl.

mei
11
za
PK – damesturnen @ Sporthal De Mencke
mei 11 hele dag

Indien geplaatst

4e divisie: Sanne, Renske, Silke, Anouk, Meinou, Vera
NTSA: Sofia Kavatsuyk, Evelien Wiersema, Isa Kaihatu en Dasha Stellema

NTSB: Andrea Leegsma, Ilse de Weert, Alisa Hazekamp, Emma Lunenborg, Eveline
Vemer, Karlijn Wiersema, Olivia van Tol, Loliesa van Es, Lotte Woltman,
Dzjamilia Felida, Lynn van der Kam, Christine Kornaat, Jonna Talens,
Lieke Schaapman, Marit Staats, Mirret Oude Aarninkhof, Luna Staelens,
Loes Sanders, Robin van de Haar, Noor van Hofslot en Dagmar Boer

Tirza Penninga en Bethel van Kammen:

NTSC: Puck Woltman, Maureen Nanninga, Kira van Haarlem, Nalani Sahertian,
Sofie Apotheker, Amy-Lynn Nout, Lynn Itoe, Lynn Langedijk, Soraya
Goelamhaider, Anne Spuij, Rosalinde Admiraal, Isabel Ax en Emy Zoe
Tuinstra

 

De tijden zullen ongeveer twee week voor de wedstrijddatum bekend worden
gemaakt. De KNGU zal deze publiceren op www.noord.kngu.nl.

 

mei
18
za
Toestelfinales – dames turnen @ Turnhal Europark Groningen
mei 18 hele dag

Indien geplaatst:

3e divisie: Esther, Marieke, Daphne, Margriet, Jennefer, Lotte, Nanette, Ysaline, Marigona, Hannah, Franca, Renee
4e divisie: Sanne, Renske, Silke, Anouk, Meinou, Vera
NTSA: Sofia Kavatsuyk, Evelien Wiersema, Isa Kaihatu en Dasha Stellema
NTSB: Andrea Leegsma, Ilse de Weert, Alisa Hazekamp, Emma Lunenborg, Eveline
Vemer, Karlijn Wiersema, Olivia van Tol, Loliesa van Es, Lotte Woltman,
Dzjamilia Felida, Lynn van der Kam, Christine Kornaat, Jonna Talens,
Lieke Schaapman, Marit Staats, Mirret Oude Aarninkhof, Luna Staelens,
Loes Sanders, Robin van de Haar, Noor van Hofslot en Dagmar Boer

Tirza Penninga en Bethel van Kammen:

 

Ongeveer 2 weken van te voren kunnen we meer melden over het programma, de indeling en de tijden.

jun
29
za
Toestelfinales – dames turnen @ Vries
jun 29 hele dag

1e en 2e divisie: Evelien & Aïscha

Ongeveer 2 weken van te voren kunnen we meer melden over het programma, de indeling en de tijden.